osiedle Relax

7

Drodzy mieszkańcy osiedla Relax
w Ciciborze Dużym!

Dotarły do nas informacje, że niektórzy z mieszkańców Osiedla Relax
są zainteresowani korzystaniem z naszych usług. Nasza firma również
jest zainteresowana inwestycją na tym obszarze.

Jesteśmy lokalnym operatorem telekomunikacyjnym świadczącym usługi dostępu do Internetu
i telewizji za pośrednictwem światłowodu w powiecie bialskim.

Niedawno rozpoczęliśmy prace inwestycyjne na terenie Cicibora Dużego w celu rozbudowy naszej sieci światłowodowej. Zakończyliśmy już pierwszy etap budowy, który dotyczył wschodniej części osiedla zwanego „Jeziorki” (zasłyszane podczas prac na osiedlu). Tam, na niewielkim obszarze można już korzystać z naszych usług, a w najbliższym czasie planujemy kolejną rozbudowę sieci żeby zasilić wszystkie tam obecne i potencjalne gospodarstwa domowe.

W związku z tym chcemy Państwu przedstawić zasady współpracy z nami, czyli jak krok po kroku widzielibyśmy rozwój naszej inwestycji na Państwa osiedlu. Uważamy, że wszystkie informacje powinni Państwo posiadać zanim podejmiecie decyzję.

Przede wszystkim żeby dokładnie zaprojektować sieć musimy posiadać wiedzę, kto będzie chętny do podłączenia się do naszych usług. Już na tym etapie możemy zaprojektować przyłącze bezpośrednio do budynku lub zaprojektować „niezobowiązujący” zapas kabla, który zostawimy przy granicy Państwa działki (w odpowiednim miejscu uzgodnionym z Państwem). Na tym etapie nie wiąże się to z kosztami, ani z jakimkolwiek zobowiązaniemdo korzystania z usług dostawcy Internetu, a jedynie stwarza taką możliwość w przyszłości. Budujemy siećz własnych środków do granicy Państwa działki.

Przyłącze bezpośrednio do domu (FTTH) będzie płatne w wysokości 20 zł za metr jeśli budowa nie będzie wymagała użycia specjalistycznego sprzętu, a pracę wykonamy minikoparką lub ręcznie.

Jeśli macie Państwo na swojej posesji kostkę brukową, ogródki, kompozycje kwiatowe gdzie nie da się wykonać wykopu ziemnego to jeżeli nie wyposażyliście Państwo swojej działki w rurę łączącą budynek z granicą działkito będziemy musieli wycenić przyłącze indywidualnie. W takich sytuacjach, aby nie naruszyć w/w infrastruktury musimy korzystać z urządzeń do prac bezwykopowych typu kret lub na dłuższych dystansach wykonać przewiert. Może się zdarzyć, że trzeba będzie rozebrać część kostki. Po wykonanych pracach doprowadzamy teren do stanu pierwotnego.

Jeżeli myślą Państwo poważnie o zmianie operatora internetowego lub chcecie mieć w przyszłości wybór,a nie polegać na jednej dostępnej na Państwa osiedlu ofercie, to prosimy o kontakt. Wpiszemy Państwa na listęi jeśli uzbiera się zadowalająca liczba chętnych zaczniemy projektować sieć. Wtedy też wyślemy do Państwa naszych projektantów i konsultantów, którzy omówią z Państwem problematyczne kwestie związane z koncepcją sieci.

Więcej informacji tel: 500 055 672

Zadzwoń i dopisz się do listy osób zainteresowanych

Zachecamy do zapoznania sie z nasza obecna oferta na stronie
www.telbial.pl